Kurumsal

Kurumsal

Penta Tanıtım, sektörün mutfağından gelen girişimci ruhu ile 20 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Yaptığımız işlerin çeşitliliği ve sunduğumuz çözümlerin birçok alanı etkilenmesinden dolayı her geçen yıl daha aktif ve daha kreatif bir ekip olarak büyüyoruz.

Ajans hizmetleri, sektörel yayıncılık, sosyal medya yönetimi, Kongre ve Fuar Organizasyonu yönetimi ile çözüm ortağı olduğumuz kuruluşlara önemli katkılar sağlamaya ve bu yönde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Tanıtım ve yayıncılıkla ilgili her türlü gelişmeyi ve yeniliği takip ve kontrol eden; bilgi ve tekniğini her dönemde güncel tutan bir kuruluşuz.

 

Neden Penta?
Her çözüm parlak bir fikirle başlar. Her fikir zaman içerisinde değişime uğrayarak yaratıcı çözümleri beraberinde getirir.

Bizler tasarlamak, yazmak, kitlelere ulaşmak, fikir geliştirmek ve çözüm ortağı olmak için buradayız.

 

Biz Kimiz

Biz her şeyden önce düşünmeyi çok seven bir ekibiz. Araştırmayı, gezmeyi, okumayı, soru sormayı ve sorun çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, hatta çizmeyi çok seviyoruz…

Ajans Hizmetleri sunuyoruz; deneyimli, profesyonel bir kadro ile projelerinize değer katan bir çözüm ortağıyız.

Sektörel yayınlar hazırlıyoruz; pencere sektörüne yönelik Windowmarket Dergisi ile sektör içinde bilgi akışını sağlamaya çalıştığımız gibi sektörel etkinlikler ve sektörün yararlanabileceği her türlü içeriği de sunmaktan dolayı keyifliyiz.

Cam sektörü içerisinde bilgi akışı, tanıtım ve reklam ağını sağlayan glasstec Dergisi ile sektörü sayfalarımızda buluşturuyoruz.

SPA, Wellness, Termal ve Thalasso sektörüne yönelik iki ayda bir yayınladığımız Spa & Wellness Magazin ile Spa sektörüne yönelik sektörel bilgi akışını sağlıyoruz.